titleKlausimai

1. KAIP ĮRAŠYTI NAUJĄ RENGINĮ
Patikrinkite, jeigu kalendoriuje nėra jūsų organizuojamo renginio, atsiųskite informaciją el paštu draugokalendorius@gmail.com
Siųskite renginius iš visų Valstijų. Pasiskelbkite apie savo įvykius.

Klausimas: Mano renginiai yra maži, arba vyksta kas savaitę. Ar šie renginiai tinka kalendoriui?
Atsakymas: Deja, ne. Kalendorius skirtas didesnių, proginių ar vienkartinių renginių skelbimui.
Šiuo metu, smulkūs renginiai, kaip kad pvz. posėdžiai ar susirinkimai, ar dažnai vykstantys susitikimai (sporto treniruotės, šokių grupės repeticijos, šv. Mišios) nėra skelbiami kalendoriuje.

2. SKELBIMAI KALENDORIUJE IR SPAUDOJE
Klausimas: Ar renginių skelbimas Draugo kalendoriuje yra nemokamas?
Atsakymas: Taip − jei rengėjas yra pelno nesiekianti organizacija. Kiti rengėjai prašomi sumokėti $50 mokestį DRAUGUI. Mokestį galima sumokėti kredito kortele ar per PayPal sistemą apsilankius www.draugas.org svetainėje. Pelno nesiekiančios organizacijos kviečiamos atsilyginti DRAUGUI geru darbu: savo renginyje išdalijant prenumeratos anketas. Anketas galite išsaugoti PDF failo formatu iš šių tinklalapių: DRAUGO prenumeravimo anketa, arba DRAUGAS NEWS prenumeravimo anketa.

Klausimas: Ar galiu savo renginį taip pat reklamuoti spaudoje?
Atsakymas: Taip, mielai kviečiame užsakyti renginio skelbimą DRAUGAS ar DRAUGAS NEWS laikraščiuose. Kreipkitės į DRAUGO raštinę el. paštu: skelbimai@draugas.org, arba skambinkite telefonu 1-773-585-9500. Skelbimų kaina pagal susitarimą.

3. KAIP PAKEISTI KALENDORIAUS KALBĄ
Visuose kalendoriaus puslapiuose galima rasti JAV ir LT vėliavų piktogramas. Spustelėjus ant vėliavėlės, puslapio kalba pasikeis į lietuvių ar anglų kalbą.

4. KAIP VARTOTI KALENDORIŲ IR NUSTATYTI REGIONIUS
Klausimas: Aš norėčiau sukurti tiesioginę nuorodą i Draugo Kalendorių, bet man rūpi tik rytinio JAV pakraščio renginiai. Ar galima sukurti tiesioginę nuorodą tik į šio regiono renginius?
Atsakymas: Taip, išsisaugokite jums tinkamiausią tiesiogine nuorodą iš žemiau pateikto sąrašo pagal Jūsų poreikius. Priminsime, kad nesvarbu ant kokio regiono nuorodos paspausite, visuomet galite pakeisti pageidautina regioną jį pasirenkant iš visų regionų sąrašo. Taip pat galite lengvai ir bet kada pasirinkti EN ar LT kalendoriaus variantus.

Nuorodos į Regioninius Kalendorius:
—————————————
LIETUVIŠKAI

LT Rytų Valstijos:
Langeliai Sąrašas

LT Vidurio Vakarai:
Langeliai Sąrašas

LT Čikagos Apylinkių:
Langeliai Sąrašas

LT Vakarų Valstijos:
Langeliai Sąrašas

LT Visi JAV Renginiai:
Langeliai Sąrašas

LT Visi Renginiai (pvz. ir Kanadoje ir Lietuvoje):
Langeliai Sąrašas

ANGLIŠKAI

EN East Coast:
Grid List

EN Midwest:
Grid List

EN Chicago Area:
Grid List

EN West Coast:
Grid List

EN All U.S.:
Grid List.

EN All Events (including Canada and Europe):
Grid List.

Klausimas: Norėčiau išsisaugoti tiesioginę nuorodą (piktogramą) savo išmaniojo telefono ekrane, kuri atidarytų man rūpimą regioninį kalendorių. Kaip tai padaryti?
Atsakymas: Iš lietuviško ar angliško sąrašo, pasirinkite jums tinkamiausio regiono nuorodą. Sąrašo (“list”) formatas geriausia tinka išmaniesiems telefonams. Šią nuorodą įrašykite į savo “Favorites” (“Bookmark”) sąrašą, pakeisdami “Bookmark” vardą į “JAV Renginiai” ar “JAV Rytas” ar “JAV CHI”. Šis tekstas pasimatys telefono ekrane po piktograma (icon).

ANDROID: Atidarykite “Bookmark” sąrašą, suraskite jūsų naujai įrašytą “bookmark”. Uždėkite pirštą ant šios piktogramos ir laikykite priglaudę pirštą tol, kol pasirodys meniu su pasirinkimu: “Add shortcut (to home page)”. Spustelėkite – Draugo kalendoriaus piktograma išsisaugos pagrindiniame telefono ekrane.

IPHONE (IOS 7): Atsidarę kalendoriaus puslapį, ekrano apačioje suraskite ir spustelėkite ant šios piktogramos:

Tuomet pasirodys antra piktograma:

Spustelėkite ant “Add to Home Screen” – Draugo kalendoriaus piktograma išsisaugos telefono jūsų telefono ekrane ir turėtų atrodyti štai taip: